Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 3411330 |
35 cm Batérie Čierna, Červená • Model: Strunový vyžínač, Rezný priemer (max): 35 cm, Typ hlavy: Nylonová niť • Napájací zdroj: Batérie, Napätie batérie: 18 V • Hmotnosť: 3,45 kg
135,56 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | String trimmer |
| Rezný priemer (max) | 350 cm |
| Typ hlavy | Nylonová niť |
| Dĺžka násady | Rúčka v tvare D - otočná |
| Farba | Black,Red |
| Sila | |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
| Vyberateľná batéria | |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Hmotnosť | 3450 kg |
| Obsah balenia | |
| Nabíjačka batérie v balení | |
| Vrátane batérií | |